Služby masážno-rehabilitacného centra

Telové zábaly Novinka
zoštíhľujúce, anticelulitídne, relaxačné, hydratačné ,vyživujúce, liečivé zábaly

telový zábalJedná sa o o profesionálnu relaxačnú a ozdravnú kozmetiku s využitím morských a rastlinných extraktov fy France-Laure Paris s názvom AQUA-Laure.

Laminaria Algae - z morských rias,obsahuje vitamíny A,B,C,E

 • rieši celulitídu
 • stimuluje cirkuláciu krvi lymfy a metabolizmu pokožky
 • podporuje činnosť štítnej žľazy
 • má protizápalový účinok

Fucus algae – ako laminaria algae

 • prírodný zdroj jodu
 • hlavne pre kožné a cievne problémy
 • vhodný pre citlivú pokožku a na partie s krčovými žilami

Dead Sea Mud – mineralizované bahno z Mrtvého mora

 • výživný, prehrievací a relaxačný účinok
 • pôsobí pri problémoch s akné a lupienkou
 • mierni problémy artrózy a bolesti svalov

Algae gel with Hazel – z výťažkov vilínu virginského,morských rias

 • pôsobí proti celulitíde, má spevňujúci účinok
 • protizápalový, ukľudňujúci, vhodný na opuchy z kŕčových žíl

Violet Clay With Essentias oils – relaxačný zábal z fialového ílu

 • relaxačný, hydratačný, prečisťuje a uvoľňuje pokožku

Klasická masáž

fotografia masážneho kreslafotografia klasickej masážeMasáž priaznivo ovplyvňuje prekrvenie kože a svalov v masírovanej oblasti, zlepšuje vstrebávanie edémov a krvných výronov , zlepšuje výživu tkaniva, prináša kyslík d telesných tkanív, čo napomáha odbúravanie odpadových látok.Má priaznivý vplyv na činnosť vnútorných orgánov a na psychiku človeka.Je vhodná pri ochoreniach pohybového, nervového, tráviaceho systému, po úrazoch a operáciách na kostiach kĺbov, rekonvalescencii alebo ako prostriedok na osvieženie a odstránenie únavy.

Manuálna lymfodrenáž

fotografia manuálnej lymfodrenážeMasáž podporuje odtok lymfy a zlepšuje prítok krvi v končatinách, čím dochádza ku zmenšeniu a následnému ústupu lymfatických opuchov a ku zlepšeniu prekrvenia. Je vhodná ako prevencia lymfodémov nádorových ochorení, pri artróze a reumatických bolestiach na vyhladenie čerstvých jaziev, pri opuchoch dolných a horných končatín ale predovšetkých pri celulitíde. Pravidelnou aplikáciou v oblasti stehien a sedacieho svalstva pôsobí na úbytok tukových buniek.

Masáž lávovými kameňmi – Hot Stone masáž

fotografia masáže lávovými kameňmiJe to neobyčejná metóda, ktorá pomáha harmonizovať organizmus človeka na všetkých úrovniach. Často je označovaná za kráľovnú masáží a pre svoje účinky patrí medzi najluxusnejšie masáže. Masíruje sa okrúhlymi bazaltovými kameňmi zohriatych až na 70 stupňov C.Lávové kamene harmizujú telo, odoberajú mu negatívnu energiu, eleminujú bolesť v svaloch, zlepšujú cirkuláciu krvi, napomáhajú k detoxikácii, majú výrazný tonizačný efekt.

Bioptrónová lampa

fotografia bioptrónovej lampyLiečba polarizovaným svetlom, stimuluje hojivé prosesy, urýchľuje regeneráciu poškodených vlákien,podporuje regeneráciu kostného tkaniva, J e vhodná pri kožných ochoreniach/ ekzémy, herp. ochorenia, akné/ pooperačné jazvy, opuchnuté miesta, zmierňuje bolesť v oblasti krku a chrbtice, pri úrazoch, chronické poruchy pohybového aparátu.

Škoricové zábaly

fotografia škoricového zábaluMáte problémy s celulitídou, bolia Vás kĺby a kosti po zlomeninách, trpíte reumatizmom, máte stuhnuté svaly? Vyskúšajte škoricové zábaly. Aromaterapeutický škoricový preparát silne prehrieva pokožku a hlbšie uložené tkanivo, čím dochádza k aktivácii látkovej výmeny a značnému odbúraniu tukov a odvádzaniu prebytočnej vody z tkaniva.Je to vysokoúčinný prostriedok na formovanie postavy. Vplyv škoricového preparátu sa prejaví pri zlepšení pohyblivosti kĺbov,odstránení bolesti a uvoľnenie svalovej stuhnutosti.

Medová masáž

Odstraňuje z tela usadeniny, ktoré sa počas života nahromadili v tkanivách. Med pôsobí na organizmus cez pokožku a po odstránení toxických látok z tela organizmus prijme z medu účinné látky. Masáž je vhodná pri bolestiach hlavy, pri nespavosti, pri dlhotrvajúcej únave, depresiách, ochabovaní vitality a výkonnosti, menštruačných problémoch a reumatických ochoreniach.

Športová masáž

fotografia športovej masážeJe to intenzívna masáž, ktorá vám pomôže odstrániť napätie z konkrétnych oblastí vášho tela, umožní rýchle zotavenie unavených svalov, zlepšuje prekrvenie organizmu, zvyšuje cirkuláciu a ohybnosť. Je vhodná najmä po nadmernom zaťažení, u netrénovaných pred výkonom, taktiež aj pri dostavení sa svalovej horúčky po výkone.

Čokoládová masáž

Vďaka čokoládovej masáži telo cez pokožku vstrebáva vitamíny, minerály, aminokyseliny a antioxydanty. Masáž príjemne a intenzívne stimuluje zmysly, bunkovú obnovu, hydratuje a zjemňuje pokožku. Je vhodná pre každého, kto sa chce zbaviť stresu a napätia, kto chce dožičiť svojmu telu príjemný relax, napomôcť k obnove činnosti organizmu a k regenerácií svojej pokožky.

Reflexná masáž chodidiel

fotografia reflexnej masáže chodidielReflexná masáž chodidiel môže odhaliť zdravotné problémy, ktorým ste nevedeli prísť na koreň, ale zároveň slúži aj ako prevencia a pomáha udržiavať dobrý stav organizmu. Je to jedna z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny. Táto metóda vychádza z toho, že na všetkých zakončeniach ľudského tela existujú reflexné plôšky odpovedajúce príslušnému orgánu.

Aromatická masáž olejová

fotografia aromatickej olejovej masážeUvoľňujúca a jemná masáž celého tela je doplnená aromatickým olejom. Aromatickú masáž možno použiť na odstránenie stresu, telesnú aj duševnú regeneráciu, zlepšenie celkového stavu, naplnenie sa energiou. Masáž zvyšuje pružnosť pokožky a podporuje rast nových kožných buniek. Odstraňuje pocit apatie a depresie.